Fotografią pasjonujemy się od dzieciństwa – kto pamięta czasy, gdy czekało się na wywołanie kliszy z zapartym tchem? Każda klatka była cenna, człowiek czasem długo szukał, ustawiał, zmieniał zanim nacisnął migawkę :) Dziś robienie zdjęć wygląda trochę inaczej, każdy ma aparat w telefonie, zaś media społecznościowe uczyniły z zamieszczania fotek prawdziwy biznes. A jednak... jeżeli chodzi o przedstawienie swojej działalności zawodowej, usług, swojej firmy czy wizerunku siebie jako eksperta – bywamy nieco bardziej powściągliwi. I tu przechodzimy do sedna tego, czym zajmujemy się my w ramach ADMOLTO STUDIO FOTO.
Admolto powstało w 2012 roku w początkowej formie zajmując się głównie doradztwem z zakresu PR i wizerunku. Szybko okazało się, że doradzając w zakresie tworzenia stron czy współpracy z mediami, wielu fantastycznym ekspertom czy właścicielom firm brakuje dobrych zdjęć – zdjęć, które można wykorzystać zarówno na własnej czy firmowej stronie www, jak i przy projektach ulotek czy plakatów. I tak zrodziło się zupełnie niespodziewanie ADMOLTO STUDIO FOTO, czyli dwoje ludzi z pasją i wizją, którzy ze sprzętem dojeżdżali do klientów, ich firm, gabinetów, a nawet zdarzały się sesje w plenerze. Najbardziej lubimy zdjęcia tak zwane portretowe, które mogą najlepiej oddać charakter i temperament fotografowanego człowieka :)
Z racji prowadzonego przez Beatę portalu Wellnessday.eu, zajęliśmy się także fotografią produktową, komponując zdjęcia mające oddać klimat publikowanego artykułu. Z kolei pasja Artura – pszczelarstwo, otworzyła nowe możliwości fotografii makro tych niesamowitych, pięknych i pożytecznych owadów.

Beata
Dyrektor artystyczny ;) Zaczyna z wizją, wyobrażeniem efektu ostatecznego, czym dzieli się z osobą fotografowaną i fotografem. Dba o spójność przekazu, łącząc wieloletnie doświadczenie z branży public relations i kreowania wizerunku, z wiedzą i doświadczeniem z zakresu rozwoju osobistego człowieka. Ta niezwykła mieszanka sprawia, że do każdego podchodzi całkowicie indywidualnie, słuchając potrzeb i oczekiwań, a następnie proponując takie rozwiązania, które w fantastyczny sposób pokazują osobę fotografowaną z jej najlepszej strony.

Artur
Dyrektor wykonawczy ;) Czyli człowiek z aparatem w dłoni, ogarniający sprzęt techniczny, lampy, blendy, obiektywy, tła i całe dobrodziejstwo fotograficznego inwentarza. Mało mówi, świetnie słucha i jeszcze lepiej obserwuje. Działa precyzyjne, wytrwale i w skupieniu, ma sto procent odporności na stres. Prawdziwy dyplomata z charakteru i doświadczenia, z lekką skłonnością do perfekcjonizmu, co pozwala uzyskać w fotografii naprawdę dobre efekty.